XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS

Featured
 • Featured
 • Accessories
 • Furniture

Pishine 1.52 m x 38 cm

20.00
Vrejtje: Jo e pershatshme pe femije nen 2 vjeq Dimesionet: 1.52 x38 cm

Pishine e madhe 3.66m x 76 cm

117.00
 • Pishinë e madhe.
 • Kapciteti: 5621L
 • Lehtë për tu fryrë dhe shfryrë.
 • Përfshin patch-in e riparimit
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS SIMPLE

shirt-tab Fashion
Featured
 • Featured
 • Man
 • Woman
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ALTERNATIVE

Fashion
Featured
 • Featured
 • Man
 • Woman

Gome Breshke per Femij

5.99
Projektuar me një hije dielli me gjethe të fryra për mbrojtje të shtuar nga dielli dhe vrima të lëmuara të këmbëve për një ndjesi komode Kjo gome argëtuese ka 3 dhoma ajri Karakter miqësor i bretkosës.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ARROWS PAGINATION

shirt-tab Electronics
Featured
 • Featured
 • Mobile
 • Smartwatches

çokollatë Kinder, 150 gr

1.45
çokolladë me qumësht 40% (sheqer, pluhur i plotë qumështi, gjalpë kakao, masë kakao, emulsifier: lecitinë (soje), aromatizues: vanillin), sheqer, pluhur qumështi i skremuar, vaj vegjetal (palm ),emulsifier (lecithins) soje), aromatizues (vanillin). -Përbërësit e përgjithshëm të qumështit: 33%. kakao totale: 13%. Përmban qumësht, soje.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS WITH ICONS

Furniture
 • Furniture
 • Lighting
 • Accessories
 • Clocks
 • Cooking

Mikrotik RB2011UIAS-2HND-IN

131.10
2.4GHz AP, 5x Ethernet, 5x Gigabit Ethernet, SFP cage, USB, LCD, PoE output on Eth10, 600MHz CPU, 128MB RAM

Nxemëse Becker QT83

Nxemëse elektrike (trion) nga brendi Becker. Fuqia: 2000 wat, 4 tuba ngrohës, ndërprerës sigurie, rezervuar uji për lagështi
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS LOAD MORE PAGINATION

Featured
 • Featured
 • Lighting
 • Accessories

Nxemëse Becker QT83

Nxemëse elektrike (trion) nga brendi Becker. Fuqia: 2000 wat, 4 tuba ngrohës, ndërprerës sigurie, rezervuar uji për lagështi

Smart Led Bulb LA13-01223

Watts: 12W EQ Watts: 85W Luminos Flux: 1055Lm Voltage: 220-240V Cap-Base: E27 Diffuser: PC Led Type: SMD Bulb Shape: A60 Lifetime: 30.000h

Smart Led Bulb LA13-01520

Watts:15W EQ Watts:100W Luminos Flux:1350Lm Voltage:220-240V Cap-Base:E27 Diffuser:PC Led Type:SMD Bulb Shape:A70 Lifetime:30.000h

Smart Led Floodlight LT63-01032

Watts: 10W EQ Watts: 80W Material: Aluminium/Glass Led Type: SMD Series: Modex Lifetime: 30.000h Luminos Flux: 800Lm IP: IP65 Voltage:  220-240V
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS CAROUSEL

Featured
 • Featured
 • Cooking
 • Furniture