Aksioni

Aksion ne Albmart

Super Aksioni është i vlefshëm prej datës 1 Korrik  deri me 06 Korrik .

KOSITESE BENZIN LP-LM60 PPCC 1.6KW 41CM

Kositse me benzin 1.6 kw , ideale per oborre te vogla , e leht ne peshe gje qe e ben te pershtatshme per pjese te ngushta , permban nje korpe per grumbullimin e barit , e leht per tu pastruar , 

Ksaj rradhe vjen ne albmart me nje qmime shume te volitshem

shiko ketu

Frigorifer Plazhi Iglo

Ne ofrojme zbritje sezonale , ne kuader te zbritjeve sezonale kemi ofruar nje cmim te arsyshem per klientet tane te cilet kan planifikuar pushime jasht vendit

Kliko ketu per te pare produktin

Rreth këtij artikulli Mban të freskët deri në 6 ditë. Izolimi ultratherm. Teknologji Cool Riser për performancë të përmirësuar të ftohjes.

Veshja e trajtuar me mikrobe pengon aromat dhe njollat. Mbërthimi i gjerë, doreza bllokuese teleskopike dhe rrotat sportive me madhësi të madhe për lëvizshmëri maksimale.

Dorezat anësore të lugëve për ngarkim dhe shkarkim të lehtë. Laket e integruara të lidhjes lejojnë që ingranazhi shtesë të sigurohet në pjesën e sipërme të ftohësit. Përmasat: H 48.4 x W 69.8 x D 44.1 cm; Pesha: 6.5 kg Ngjyra: E zezë / e bardhë / e kaltër; Kapaciteti: 62 US Quart (58 litra) / 95 x 340 ml kanaçe / Vendos shishet 2 litra në këmbë

Albmart ka edhe lloje tjera te aksesorve per plazhe siq jane akull per frigorifer, goma per femije , dyshek gome, peshqire, Mbajtes pijev etj .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *