Po shfaqet 1–15 nga 17 përfundime gjithsej

Dyshek per pishine Pink Gliter

9.99
Detajet e produktit Gjinia:Vajze Mosha nga:13 vjet Grupmosha: (14-18 vjeç)

Dyshek per pishine 1.88m x71 cm

9.50
 • Dimensioni 1.88m x 71 cm
 • patch riparim përfshirë

Frigorifer plazhi Bravo 25

20.00
 • Kutitë e ftohta të Bravo janë krijuar për të arritur hapësirën / mbushjen më të mirë të racionit. Ato janë bërë me polipropilen dhe kanë një izolim të polistirenit të zgjeruar, ato janë të përshtatshme për kontaktin me ushqimin. Ato janë të disponueshme në 3 madhësi të ndryshme: më i madhi BRAVO 32, i përshtatshëm për familje të mëdha, përmes modelit 30 te BRAVO 25. Bravo 25 ka një kapacitet prej 22,5 litra (mund të përmbajë deri në 36 kanaçe!) Dhe me përdorimin e kombinuar të 2 paketave të akullit 2 Gio ’Style 2 × 400 garanton performancën e ftohjes deri në 14 orë.
 • Në dispozicion në dy variante ngjyrash: blu dhe portokalli.
 • DIMENSIONET 38x25x38 cm | 1,96 kg | 22,5 L

Frigorifer plazhi Bravo 30 29.5L

22.50
 • Kapaciteti 29.5 litra
 • Performace ftofje deri ne 14 ore

Frigorifer Plazhi elektrik 12/230V

65.00
 • Bravo 25 12 / 230v ka një performancë ftohëse deri në 13 ° C nën temperaturën e ajrittë ambientit,  funksionon me prizen e  makinav 12 V dhe  prizen e shtepis 230 v shtëpi, është bërë me polipropilen është i përshtatshëm për kontakt me ushqimin dhe ka një polisterol të zgjeruar izolim.
 • E pajisur me një kapak të varur me copë litari për një hapje të lehtë dhe një dorezë transportuese të fortë që shërben për të rregulluar kapakun.
 • Bravo 25 ka një kapacitet prej 21 litra (përmban deri në 30 kanaçe).
 • Në dispozicion në dy variante ngjyrash: blu dhe jeshile
 • DIMENSIONET 38 × 25,6 43 cm | 3 kg | Manuali 21 L

Pako e butë e akullit per frigoriferët pasivë,

1.50
Akull me gell , ideal për qeset termike dhe frigoriferët pasivë, thelbësor për udhëtimet verore

Pishine intex 1.47m x33cm

12.00
Mosha: 2 vjeç e lart Nr i artikullit: 57422NP Përmasat e produktit: Afërsisht 147 x 33 cm Përmasat e paketimit: Rreth 24 x 23 x 9 cm Kati i butë dhe i fryrë Përfshin patch riparimi